Ca19-9 degerimiz 697 cikmistir. Endoskopi yapilmis olup herhangi bir sey bulunamamisti daha sonra tamografi cekildi pankreasinda bir sey bulunamadi ancak mide disinda kalinlasma tespit edildigi tekrardan endoskopi yapilmasina karar verildi.Kanser olabilir mi?

Merhaba. Ca19-9 degerimiz 697 cikmistir. Endoskopi yapilmis olup herhangi bir sey bulunamamisti daha sonra tamografi cekildi pankreasinda bir sey bulunamadi ancak mide disinda kalinlasma tespit edildigi tekrardan endoskopi yapilmasina karar verildi. Bu deger kanser olmasi durumunu mu isaret etmektedir. Bu testler yeterlimidir gec kalinmislik yasamamak adina yardimlarinizi rica ederim.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken kararı vermiş.Endoskopi sonrası çok daha detaylı bilgi alınacaktır.