Mide ağrısı ve aşırı kilo aldğım için yapılan kan tahlilinde. HGB: 10.9 HCT: 33.1 MCV: 63 MCH: 20.8 sonuç ne olabilir aşırı kilo almamla ilgili midir.

Mide ağrısı ve aşırı kilo aldğım için yapılan kan tahlilinde.HGB: 10.9HCT: 33.1MCV: 63MCH: 20.8sonuç ne olabilir aşırı kilo almamla ilgili midir.

Tahlil.com Cevabı :

Kansızlık bulguları var.Nedenine yönelik ilave tahliller yapılmalı