Mide dolma efektifi tespit edilmisti tamografide ancak biyopside temiz denildi rnCa19 -19 degeri cok yuksek 697

Mide dolma efektifi tespit edilmisti tamografide ancak biyopside temiz denildi rnCa19 -19 degeri cok yuksek 697 ancak hem tamografide hem endoskopide sonuc temiz denildi pankreas mide safra hepsine bakildi bu durumda ne yapmak gerekir

Tahlil.com Cevabı : CA 19 9 oldukça yüksek çıkmış.Bu durumda tedbiri elden bırakmamak gerekir.Dğzenli aralıklarla gastroenteroloji ve genel cerrahi bölümlerinde muayene ve takiplerinizi sürdürünüz.