Mide kardiya duzeyinde supheli dolma defekti secilmis olup yetersiz distansiyona sekonder olarak degerlendirilmistir.

Mide kardiya duzeyinde supheli dolma defekti secilmis olup yetersiz distansiyona sekonder olarak degerlendirilmistir. rnVertable korpuslarinda dejeneratif schmorl nodulleri gorulmustur yazmaktadir.rnBunlarin anlamlari nelerdir ?

Tahlil.com Cevabı : Mide kardiya duzeyinde supheli dolma defekti normal değil.Mide de bir patoloji olabilir.Bu konuda en doğru bilgiyi bu tahlili isteyen ve muayeneyi yapan doktor verecektir.Bir gastroenteroloji ve/veya genel cerrahi doktoruna başvurmanız uygun olacaktır.