Mide ülserim ve safra şikayetim var sürekli acillik oldum. Geçen hafta hastalandim 36.7 ye ateşim de çıktı

Mide ülserim ve safra şikayetim var sürekli acillik oldum. Geçen hafta hastalandim 36.7 ye ateşim de çıktı ve doktora gittim ultrasonda çamur ve 7mm polip çıktı ursactive ilaç verildi geçmezse 3 ay sonra ameliyat denildi ilacta ulseri kullanmasın yazıyordu içmedim koruyucuyla iç dediği halde benim sorum kan tahlillerim sınırda gibi birde halen ateşim 36.2 seyrediyor sonuclarimi değerlendirir misiniz

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.36,7 ve 36.2 normal kanul edilen ateşler olup yüksek olarak değerlendirilmez.Ultrason muayenesi sonrası doktorunuz safra kesesine yönelik gereken tedaviyi vermiş:Sonrasında da safra kesesi ameliyatı önermiş.Kan değerleriniz ise gayet iyi, herhangi bir problem yok.Bu durumda ameliyat için doktorunuzun sizi yeniden değerlendirmesini beklemelisiniz.Sağlıklı günler dileriz.