MR sonucunda, C3 ve C4 vertebra korpuslarında parsiyel füzyon dikkati çekmektedir

Boynumda gerilme oluyor da mr çekildi Herşey normal çıktı bi bu siyah kalın yazıyla yazıyor ne demek anlamadım C3 ve C4 vertebra korpuslarında parsiyel füzyon dikkati çekmektedir

Tahlil.com Cevabı : Botun omurgasında bulunan omurlarda bir hastalık olduğunu gösteriyor bu sonuç.Fizik tedavi ve/veya beyin cerrahisi uzmanına başvurunuz.