Sürtünerek sevgilimle boşaldık.Sonra test yaptım negatif.Yetmedi adet oldum.Hamile miyim?

En son 14 temmuzda sürtnme ile bi ilişki yasadım. Ardından adetim 13 gün gecikti. 31 temmzda kanda gebelk testi yaptrdım. Sonuc negatif. Sonrasında adet oldum fakat karnımda garip bi sekilde büyüme gördm. Şüphelenip adetimin 6. yani son günü kan testi yaptrdım tekrar. Sonuc yine negatif. Ama karnımdaki şişlik beni korkutuyor. sizce hala bir süphe var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Korunmasız cinsel birliktelik  sonrası adet görülmüş olması gebelik ihtimalinin bulunmadığı konusunda bilgi verir.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif.Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve benzer sorular ve verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız....