nti toxoplazma ıgh 115(reactive) 0-3COIrnAnti rubella ıgm 0.83(bonderline) 0-1 COIrnAnti rubella ıgg 121(reactive) 0-10 ıu/mlrnAnti cmv ıgg 16o(reactive) 0-1 ıu/ml rn

Anti toxoplazma ıgh 115(reactive) 0-3COIrnAnti rubella ıgm 0.83(bonderline) 0-1 COIrnAnti rubella ıgg 121(reactive) 0-10 ıu/mlrnAnti cmv ıgg 16o(reactive) 0-1 ıu/ml rn14 haftalık hamileyim tahlil sonuclar yardim lütfen.risk nedir avidite testi yaptırcam ama aklım cok karıştı

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.
Doktorunuz gerek görmedkçe avidite yapılmasına gerek bulunmuyor.