ocam 22 yaş ilk gebelik 19 haftalik yarim santim açıklık var dediler rahim ağzı uzunluğu güzelmiş korkuyorum ne yapmalıyım

Hocam 22 yaş ilk gebelik 19 haftalik yarim santim açıklık var dediler rahim ağzı uzunluğu güzelmiş korkuyorum ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebeliğinizi takip eden doktorunuza düzenli muayenelerinize devam ediniz.Size gereken önerilerde bulunup bilgi verecektir.