Oğlum 3 yaşında.2 gün ateşliydi 38 derece civarı sonra düzeldi. İdrar kültürü sonucunda escherichia coli 75000 üredi ne anlama gelmektedir ?

Tahlil.com Cevabı :  İdrar kültürü sonucunda escherichia coli üremesi,  Escherichia coli bakterisine bağlı bir idrar yolu enfeksiyonu varlığını gösterir.Bu durumda doktorunuz çocuğunuza uygun antibiyotik tedavisini verecektir.