Oğlum 7 aylik premature dogdu ve 55 gun kuvezde kaldi. Sonrasinda idrar yollari enfeksiyounu gecirdigi icin Largopen antibiyotik kullaniyor. Su an 3 aylik oldu.

Sayin hocam, oglum 7 aylik premature dogdu ve 55 gun kuvezde kaldi. Sonrasinda idrar yollari enfeksiyounu gecirdigi icin Largopen antibiyotik kullaniyor. Su an 3 aylik oldu. Kan tahlili ekteki gibidir. Sizce degerleri iyi mi

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun.Oğlunuza dair tahlil sonuçlarını inceledik.Kayda değer bir sorun bulunmuyor.İnorganik fosfor testi biraz yüksek ancak bebeklerde (oğlunuz 7 aylık) bu durum olağan kabul edilir.Sağlıklı günler dileriz.