Oğlumun geçmeyen ağız yaraları var. Tedaviye nereden başlamalıyım?

merhabalar benim sorum oğlum için .geçmeyen ağız yaraları var. tedaviye nereden başlamalıyım hastanede hangi önce hangi doktora gitmeliyim

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzun yaşına göre ya bir çocuk hastalıkları uzmanına ya da dermatoloji uzmanına danışmanız gerekli.