Partnerim ile bir el münasebeti yaşadık ardından iç çamaşırına baktı kendisinden gelen sıvı vardı bir saat sonra karın ağrısı başladı akşamında Regl kanaması ilk az kanama sonraki iki gün yoğun kanaması oldu

Merhaba hocam bir sorum olacaktı lütfen yardımcı olun biz partnerim ile bir el münasebeti yaşadık ardından iç çamaşırına baktı kendisinden gelen sıvı vardı bir saat sonra karın ağrısı başladı akşamında Regl kanaması ilk az kanama sonraki iki gün yoğun kanaması oldu vede herzmanki gibi geçti acaba eline sperm gelse vajinasına sürse bu durumda gebelik oluşurmu beklenen günden iki gün önce Regl oldu

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz ilişki ile hamilelik ihtimali bulunmamaktadır.Zaten ilişki sonrası partneriniz regl olmuş.Bu durum da hamilleik ihtimalinin bulunmadığını gösterir.İçiniz rahat olsun bu durumda gebelikten söz edilemez.