Fibroadenomda ameliyata gerek olur mu?

Patolojik bilgi notu: sol meme saat 3 hizası 0.2 cm çapında 2 adet trucut biyopsi materyali rn2P1K yok rnTanı: rnFİBROADENOM, lipofibroadenoma rnAmeliyatlık bi durum var mı hocam kötü bir şey var mı sizce?

Tahlil.com Cevabı : Ameliyatlık bir durum olup olmadığı konusunda en doğru bilgiyi sizi muayene eden cerrahınız verecektir.Ancak fibroadenomun kötü huylu bir durum olmadığını söyleyebiliriz.Kanser yönünden bir endişeniz varsa içiniz rahat olsun.