Prednol eliza testini etkiler mi?şüpheli ilişkiden 13 ay sonra yapılan testi etkiler mi prednol?

7 yıldır prednol 16 mg kullanıyorum.yil içerisinde 8 ay kullanıp 4 ay bırakıyorum.her yıl bu şekild e devam ediyor.once sorduğum sorumda tatmin olamadığından tekrar sormak zorunda kaldım.prednol eliza testini etkiler mi?şüpheli ilişkiden 13 ay sonra yapılan testi etkiler mi prednol. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Prednol kullanımı ELİSA test sonuçlarına bir etki yapmaz.