Progesteron testi yaptırdım degerim 0.1 cıktı r

Progesteron testi yaptırdım degerim 0.1 cıktı rnFollukuler 0.1 rnOvulosyon 0.1 rnLuteal faz 3 rnMenepoz 0.1 cıktı yumurtlama olmamış dedi 21. Gün yaptırdım polikistik over sentromum var aciķlarsanız cok sevinirim yumurtlama olmamış ne demek cocugummu olmicak ?

Tahlil.com Cevabı : Evet bu sonuca göre yumurtlama olmamış.Bu konuda doktorunuz gereken tahlilleri yaptırıp tedavinizi planlayacaktır.