Prolaktin 26.34 ng/ml 4.79 rnrnestradiol 49.89rnrnLH 6.5rnrnfsh 7.28rn rndegerlerim nasıl sizce?

Prolaktin 26.34 ng/ml 4.79 rnrnestradiol 49.89rnrnLH 6.5rnrnfsh 7.28rn rndegerlerim nasıl sizce troid hastasıyım gebe kalabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.

Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.
Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.