Prolaktin değeri 21.46 referans araligi ise 5.18 26.53 bu değerler normal mi sizce telaslanmami gerektirecek bir durum soz konusu mu ?

Prolaktin değeri 21.46 referans araligi ise 5.18 26.53 bu değerler normal mi sizce telaslanmami gerektirecek bir durum soz konusu mu ? TESEKKURLER..

Tahlil.com Cevabı :

Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem veya sorun görülmüyor tahlil sonucunuzda.