Rahimde bazen şiddetli ağrı hissediyorum ve buna bağlı reglim ağrılı oluyor kist olma ihtimali yada başka bir rahatsızlığa karşı doktorunun isteyeceği testler n

Rahimde bazen şiddetli ağrı hissediyorum ve buna bağlı reglim ağrılı oluyor kist olma ihtimali yada başka bir rahatsızlığa karşı doktorunun isteyeceği testler nelerdir bunların içinde bhgc var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Kadın doğum doktorları yalnızca gebelik sebebi ile değil başka nedenlere bağlı olarak da gebelik testini genellikle istemektedirler. Ancak bu durum sebebi ile şikayetlerinizi geçiştirmemenizi öneririz.