Sabahları uyandığımda ağzımdan kan geliyor. Kahverengi Kan tahlili yapıldı bişey çıkmadı. Gaitada kan bulundu. Sonra mideme endeskopi yapıldı.

Sabahları uyandığımda ağzımdan kan geliyor. Kahverengi Kan tahlili yapıldı bişey çıkmadı. Gaitada kan bulundu. Sonra mideme endeskopi yapıldı. Gastrit var dedi doktor mide koruyucu verdi. İlacı hiç içmedim kola içiyorum hergün ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Hergün kolalı ve gazlı içecekler içmeniz midenize zarar verir.Gastrit tanısı için doktorunuzun verdiği tedaviyi uygulamanıızı öneriyoruz. Gastroenteroloji bölümüne baş vurunuz.