Sabuna sperm bulaştı bende 3 kere o sabunla ard arda elimi yikadim sorun olmasin diye tuvalete attım idrar vardı ve klozet kapağına su siçradı?

Sabuna sperm bulaştı bende 3 kere o sabunla ard arda elimi yikadim sorun olmasin diye tuvalete attım idrar vardı ve klozet kapağına su siçradı aradan 3 5 dk yada daha fazla gecmis olabilir biri girdi sorun olurmu hamile riski varmidir

Tahlil.com Cevabı :

  Hamilelik ihtimali mümkün görülmüyor.

Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.

Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.