Sağ üreterde I. ve III. darlık düzeylerinde taş.rnt*tSağ böbrekte grade I pelvikaliektazi. *tHer iki böbrekte milimetrik boyutlu taşlar ne demektir?

Sağ üreterde I. ve III. darlık düzeylerinde taş.rnt*tSağ böbrekte grade I pelvikaliektazi. rn *tHer iki böbrekte milimetrik boyutlu taşlar ne demektir?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak taş olması olağan değildir.Üroloji bölümünde detaylı muayeneden geçmelisiniz.Bol su tüketin.