Sağ ve sol kaburga altinda yanma neden olur arada karnım da yanıyor acaba neden böyle oluyrm doktora gittim gaz sıkışması kabızlık dedi

Sağ ve sol kaburga altinda yanma neden olur arada karnım da yanıyor acaba neden böyle oluyorum, doktora gittim gaz sıkışması kabızlık dedi vitamin ilacı verdi ,ben ise kötü düşünüyorum.Ultrason üst batın incelemesi normal çıktı.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda verilen tedavinin ardından şikayetlerinizin geçip geçmeyeceğini bekleyin.Şikayetlerinizde iyileşme olmazsa dahiliye ve gastroenteroloji bölümlerine başvurabilirsiniz.