Semen kültüründe 1-2 lökosit görüldü ayrıca >10.000 üreaplazma hücresi görüldü yazıyor. antibiyotik tedavisi mi görmeliyim?

33 yasinda erkegim. sık, damlalar halinde ve az idrar yapma ve 1-2 aydır semen ejekülasyonunda zorluk şikayetiyle hastaneye gittim;rnrnEritrosit Yok / Negatif rnLökosit 5-6 ve az miktarda bakteri görüldü. rnidrar kültürü temiz. semen kültüründe 1-2 lökosit görüldü ayrıca >10.000 üreaplazma hücresi görüldü yazıyor. antibiyotik tedavisi mi görmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu duurmda üreaplazma enfekiyonu yönünden tedavi olmanız gerekiyor.