Sevgilim arkadan ilişki istiyordu,öyle bi durumdayken ben kendimi çok kastım izin vermedim ters ilişkiye fakat zorladı, makatdan biraz kan geldi

 Lütfen soruma cevap verin:, sevgilim arkadan ilişki istiyordu,öyle bi durumdayken ben kendimi çok kastım izin vermedim ters ilişkiye fakat zorladı, makatdan biraz kan geldi ertesi gün büyük abdestimi yaparken çok ağrılı oldu ve yine kan geldi. sizce vajinaya girmiş midir kızlık zarına zarar oldu mu?

Tahlil.com Cevabı : Eğer vajinadan kan gelmediyse kızlık zarı ile ilgili bir sorun yoktur.Arkadan ilişki de makatta kanama olabilir.Bunun sebebi de bu tür ilişkinin doğal yolla olmamasıdır.