Sevgilimle adetimin son gunu iliskiye girdik icime bosaldi 2 kere ertesi gun hapi aldik ve 1 hafta sonra adet oldum. O adetten 3 gun sonra tekrar korunmasız iliskiye girdik icime bosalmadi

Sevgilimle adetimin son gunu iliskiye girdik icime bosaldi 2 kere ertesi gun hapi aldik ve 1 hafta sonra adet oldum. O adetten 3 gun sonra tekrar korunmasız iliskiye girdik icime bosalmadi ama 24saat içinde ertesi gun hapi icip kustum. 2. Gun yine ertesi gun hapi ictim ama ardından 3 kadeh sarap ictim. Hamilelik ihtimalim nedir cok korkuyorum.

Tahlil.com Cevabı :

Yaşamış olduğunuz bu tarz bir ilişki sonrası  gebelik şansı yok denecek kadar azdır
Fakat bu işler şakaya da gelmez. Beklenen adet tarihinde  en az 3-4 gün gecikme olursa tedbiren de olsa  hamilelik testi yaptırılabilir.

Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......