Sevgilimle iliskimiz olmadi ikimizin ustnde bir sey yoktu gobegime bosaldi asagiya dogru bir miktar kactigini hissettim emin degilim

Sevgilimle iliskimiz olmadi ikimizin ustunde bir sey yoktu gobegime bosaldi asagiya dogru bir miktar kactigini hissettim emin degilim bundan sonra normal regl oldum internette ustune gorme diye birşey okudum icime kurt dustu hamile olabilir miyim lutfen rahatlatin beni

Tahlil.com Cevabı :

Anlattığınız gibi bir beraberlik sonrası gebelik olasılığı pek mümkün görülmüyor.
Sıklıkla  erken yaşlarda bu şekilde bir yakınlaşma yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan sıklıkla benzer sorular geliyor.

Tahlil.com doktorları olarak sizin gibi genç okurlarımıza  önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup hamileliğin oluşum ve test edilmesi hakkında  bilgi sahibi olmanız.