Sevgilimle pantolon üzerinden sürtündük. O gün adetim yeni bitmisti kırmızı kan geldi duş aldım ertesi gün az miktarda kan geldi ve karnım ağrıdı

Sevgilimle pantolon üzerinden sürtündük. O gün adetim yeni bitmisti kırmızı kan geldi duş aldım ertesi gün az miktarda kan geldi ve karnım ağrıdı şuan karnım ağrımıyor ve kan lekesi gelmedi acaba neden geldi kan. Pantolonlarımızı asla çıkarmadık

Tahlil.com Cevabı : Adet sonrası bir kaç gün hafif de olsa kanama olabilir.