Sevgilimle sürtünerek birlikte olduk ben boşaldım kıyafetler çıkmadan fakat sonrasında elimle vajinasiyla oynadım hafif mide bulantısı olduğunu söylüyo

Sevgilimle sürtünerek birlikte olduk ben boşaldım kıyafetler çıkmadan fakat sonrasında elimle vajinasiyla oynadım hafif mide bulantısı olduğunu söylüyor bir kaç gündür bu olaydan sonra adeti 2 gun gecikti sogan suyu diye adet söktürücü içmiş galiba sabahına adet oldu ve adeti 7 gun sürdü adeti bu olaydan sonra kahverengi akıntıları oldu herangi bi hamilelik olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme ve benzeri  ilişkilerde hamile kalmak neredeyse imkansızdır.
Ancak dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta vardır.
Bu konuda genç çiftleri uyarmalıyız.
Orgazm sonrası erkeğin menisinde bulunan sperm hücreleri vajina ile temas etmemeli ve vajinaya girmemelidir.
Vajinaya temas şüphesi var ise, adet gecikmesi olup olmadığına bakılmalıdır.
Böyle bir durum var ise, her ne kadar gebelik olasılığı çok düşük olsa da, içinizin rahatlaması için gebelik testi yapılabilir.

Konuya dair Tahlil.com doktorlarının yazılarını ve sorulmuş benzer sorular ile uzmanlarımızca  verilmiş cevapları okumanızı öneriyoruz.