Sevgilimle surtunme yoluyla doğurganlığının yuksek olduğu gunlerde ilişkiye girdik ama üstüne boşalma olmadı.

 Sevgilimle surtunme yoluyla doğurganlığının yuksek olduğu gunlerde ilişkiye girdik ama üstüne boşalma olmadıı hamile olma ihtimalii varmıı tşkk

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar genel bir soruya genel bir cevap verelim, olabilir de olmayabilir de. Biraz daha anlamlı ve dikkatli sorular lütfen, sitemizde tahlil yorumluyoruz, tahmin veren bir iddia sitesi değiliz.