Sizce dış gebelik olma ihtimali yüksek midir midem çok ağırıyor idrara sık gidiyorum halsizliklerim var ve yanmam oluyor idrarımda

iyi günler 2 yıldır spiral kullanıyorum ve 10 gündür adet görmüyorum günüm geçti sadece ara kanamalarım oldu pembemsi 2-3 gün bugün doktoruma gittim kese yok dedi ve ben evde gebelik testi yaptım pozitif çıktı kan testi aldı benden sizce dış gebelik olma ihtimali yüksek midir midem çok ağırıyor idrara sık gidiyorum halsizliklerim var ve yanmam oluyor idrarımda

Tahlil.com Cevabı : Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre gebeliğin normal veya dış gebelik olduğunu anlamak mümkün değil.Kan testi ile gebelik durumunuz teyid edildikten sonra doktorunuz ultrason muayenesi planlayacaktır.Bu muayene sonrası gebeliğin seyri hakkında detaylı bilgi alınabilir.
Dış gebelik ile ilgili olarak aşağıdaki bağlantımızdan detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Dış Gebelik Nedir?