Son adet çok az damla damla şekilde geldi küçük lekeler halinde toplam beş adet donemi geçirdi 20 hafta oldu ilişkiden sonra

Hocam kız arkadaşıma elimden zevk suyu bulasma gibi bir durum oldu okşama suretiyle 7 Eylül tarihinde normal adet gunu 15 eyluldu 16 sinda adet gordu 7 gün sürdü ekim ayinin 14 ünde 7 günlük Kasım ayinin 13 unde 8 günlük aralik ayinin 17 sinde 7 günlük ve ocak ayının 16 sinda 5 günlük fakat son adet çok az damla damla şekilde geldi küçük lekeler halinde toplam beş adet donemi geçirdi 20 hafta oldu

Tahlil.com Cevabı :

Yaşadığınız  cinsel beraberliğin ardından arka arkaya  adet görülmüş olması hamilelik olasılığının  bulunmadığını gösterir.
Hamilelik olasılığından bahsedemeyiz  bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz tıklayınız....

Hala gebe olmadığınıza ikna olmuyorsanız bir kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.Size gerekli bilgilendirmede bulunacaktır.

N************** :

Hocam bir kere bile adet olmak geçerli midir? Sonrasında regl gecikmesi hamilelik kaynaklı mıdır yoksa başka bir şey midir?

Cevap:

Adet görülmesi ile birlikte o döngüde gebelik olasılığı ortadan kalkmaktadır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.