Son adetim 4 nisanda olmuştu ve hala adet olmadım. Gebelik testi yaptırdım

merhabalar son adetim 4 nisanda olmuştum ve hala adet olmadım için gebelik testi yaptırdım ama sonuçlar negatif hiç bukadr gecikme olmamıştı kasıklarımda hafif agrilar oluyor göğüslerimde şişkinliklerde var

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçların negatif çıkması hamile olmadığınızı gösteriyor. Şikayetleriniz için bir kadın doğum uzmanına başvurmalısınız.