Sonuçlarım aşağıdaki gibidir yorumlar mısınız ? ANTI HIV - Sonuç: HIV RNA önerilir.

Merhaba Eliza Test Sonuçlarım aşağıdaki gibidir yorumlar mısınız ?rnrnAnti HCV-Negatif- 0.046rnAnti HBS- 746rnHBSAG - Negatif - 0.46rnANTI HIV - Sonuç: HIV RNA önerilir.

Tahlil.com Cevabı : Anti HIV sonucunuzu yazmamışsınız rakamsal olarak.Muhtemelen normalin üstünde veya sınırda bir değerde çıktı Anti HIV sonucunuz bu nedenle de şüpheli bir sonuç olarak değerlendirilip HIV RNA doğrulayıcı testi istendi.
HIV RNA sonucunuzu da sonuçlandığında bize sorabilirsiniz.Geçmiş olsun.