Sonucuma göre doktorum PROLUTEX göbekten ıgne verdi 7adet rnProgestan fitil,rnCoraspin ve Dekort devam dedi gebelik şansım nedir

39 yasındayım tüp bebek tedavisi görüyorum 22aralık embrio transferim oldu 26 Aralık E2 ve P4 kan tahlili yaptırdım rnE2-ESTRADİOL 460.8 ng/mlrnPROG ESTERON 26.8 ng/ml çıktı rnSonucuma göre doktorum PROLUTEX göbekten ıgne verdi 7adet rnProgestan fitil,rnCoraspin ve Dekort devam dedi gebelik şansım nedir

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gebelik şansını veya yumurtlama şansını arttırabilmek için gerekli tedaviyi vermiş.Doktorunuz şansınız konusunda detaylı bilgi verecektir.Kadın doğum bölümünde tedavilerinizi sürdürünüz.