Sorulara cevap veren kişiler uzman doktorlar mı?

Oncelikle iyi calismalar diliyorum. Burada verdiginiz nilgiler isiginda insanlar bilgi ediniyor psikolojileri bozuluyor veya duzeliyor. Fakat burada her ne kadar sizin icin sacma dahi olabilecek sorulara bile veren kisiler uzman doktorlar mi? Bunu merak ediyorum , cevap icin tesekkur ediyorum

Tahlil.com Cevabı :  Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Emin olabilirsiniz ki tahlil. com olarak cevap veren kişiler uzman doktorlardır.