Spermler kıyafete bulaşıp orda kuruduktan sonra da yaşar mi kuruduktan sonra döllenme olayı olur mu temas halinde

Tahlil.com Cevabı :

Spermlerin dış ortam veya vajinaya temas halinde ne kadar süre ile canlı kalacağı oldukça fazla merak ediliyor.

Tahlil.com'un spermlerin ne kadar canlı kalabildiğine dair aşağıdaki linkte belirtilenen yazısını  dikkatle okuyunuz.Aradığınız cevapları bulacaksınız.