Şuan adet günlerime yakınım ama 2 3 gündür kahverengi akıntım var bir defasında da çok beyaz akıntım oldu sizce hamile miyim?

Merhaba ben evliyim çocuğumuz olsun istiyoruz ve geçen ay doktora gittim sorun olmadığını söyleyip vitamin hapı verdi. Şuan adet günlerime yakınım ama 2 3 gündür kahverengi akıntım var bir defasında da çok beyaz akıntım oldu sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Hamilelik şüpheniz var ise ve daha önemlisi beklenen adetinizde en az 1 haftalık bir gecikme varsa idrarla bir gebelik testi yapın veya bir sağlık kuruluşuna başvurup Kanda Beta HCG testi yaptırın.
Hamile olup olmadığınızı anlamanın en kolay yolu bu.
Gerekirse test sonucunu da bize sorarak yorumlarımızı alabilirsiniz.