Şüpheli ilişki sonrası yaptırdığım testler negatif çıktı ancak kas ağrılarım çok fazla. Ne yapmalıyım?

Hocam kolay gelsin ben bundan 56 gün önce şüpeli bir ilişki yaşadım ve hıv dou ultra vidas testi yaptırdım 40. günde negatif 50 gündede hastanede eliza testi yaptırdım oda negatıf ama bu halsızlık gücsüzlük istahsızlık eklem agrıları kas agrıları beni öldürecek ne yapmam lazım benim hocam

Tahlil.com Cevabı : Şikayetleriniz için öncelikle enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olmanız gerekir..