, Şüpheli ilişkiden 29 gün sonra yaptırdığım test sonuçları .rn HIV p24 ANTIJEN NEGATIF 0.01 rn HIV ½ ANTIKOR“ NEGATIF 0.05 rnTest ELFA yontemi ile calisilmistir.

Merhabalar, Şüpheli ilişkiden 29 gün sonra yaptırdığım test sonuçları .rn HIV p24 ANTIJEN NEGATIF 0.01 rn HIV ½ ANTIKOR“ NEGATIF 0.05 rnTest ELFA yontemi ile calisilmistir. Sormak istediğim ; 1- Kan numunesini kargo ile göndermek ve Antibiyotik ile beraber Miflonide 400 mcg kullanmak sonuçları etkilermi. Tekrardan test yaptırmama gerek varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz nedneler sonuca tesir etmez.Size önerimiz bu tür testleri doktorunuza danışarak ve onun kontrolünde bu tahlillerinizi yatırmanız.