Şüpheli ilişkiden sonra 53. gün elisa test sonucum HBs-AG : 0,35 Antı-HCV: 0,03 Antı-HIV: 0,23 hocam pen*simin baş kısmında belirgin bir kızarıklık var yanmış t

Şüpheli ilişkiden sonra 53. gün elisa test sonucum HBs-AG : 0,35 Antı-HCV: 0,03 Antı-HIV: 0,23 hocam pen*simin baş kısmında belirgin bir kızarıklık var yanmış ta kabuk bağlamış gibi halen geçmedi nedeni ne olabilir hocam lütfen yardım edin idrar tahlilim normal çıktı bu kızarıklık ne olabilir

Tahlil.com Cevabı :

HIV testiniz normal.Ancak cinsel organınızda çıkan yara için bir üroloji uzmanına başvurup muayene olmanız gerekecektir.