Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım prostat sıvısınin vajinaya degmesiyle hamile kalabilir miyim şu an kalmamak için ne yapmam gerekir ?

Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım prostat sıvısınin vajinaya degmesiyle hamile kalabilir miyim şu an kalmamak için ne yapmam gerekir ? Çok korkuyorum lütfen

Tahlil.com Cevabı :

Gençler arasında o kadar çok sürtünerek ilişki kuran çift var ki gelen sorulara artık yetişemiyoruz.
Bakireliğe zarar gelmesin diye bu tür  yollarla cinselliği yaşayan sizin gibi genç okurlarımızdan hamilelik şüphesi sebebiyle bir çok soru geliyor.

Sürtünmeli ilişkilerde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Hamilelik tek bir ihtimal dahilinde gerçekleşebilir.
 Boşalma sonrası  erkeğin menisinin vajinanın ağzından  içeri sızması sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz.

Buna dair bir şüpheniz var ise, beklenen adet tarihinde de en az  1 haftalıkgecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...