Sürtünmeli ilişki yaşadım toplasan 1 dk sürmedi boşalmada olmadı, zevk suyuda geldiğini düşünmüyorum hissetmedim ama tedirginim sizce hamile olunur mu imkansız gibi bişey ama ?

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme veya benzeri yollarla  ilişki yaşayan bir çok genç çiftimizden bu tür sorular geliyor.
Hamile kalma endişesiyle  panik olan okurlarımız Tahlil.com'dan  bilgi istiyor.

Öncelikle şu konuyu vurgulayalım.Sürtünmeli ilişkilerde hamilelik şansı pek olası değildir. Çok düşük bir ihtimal olsa da, boşalma sonrası meninin vajinadan içeri girmesi sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz.

Buna dair bir şüpheniz var ise, beklenen regl tarihinde de en az 7 gün süreli  gecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.

Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...