. Sürtünmeli ilişkim oldu. Üzerinden 3 gün gecikmeli Aralık ayında az süren adet oldum. Şüphelenip adetimin başladığı gün B-hcg 1.20 çıktı.

İyi günler dilerim. Sürtünmeli ilişkim oldu. Üzerinden 3 gün gecikmeli Aralık ayında az süren adet oldum. Şüphelenip adetimin başladığı gün B-hcg 1.20 çıktı. Adet bitiminden 2 gün sonra tekrar yaptım o da 1.20 çıktı. Şubat ayında 2. kez de gecikerek adet oldum. Bitimden 9 gün sonra idrarda yaptım negatif çıktı. Sizce testi tekrarlamalı mıyım? Endişelerim bir türlü geçmiyor.

Tahlil.com Cevabı :

Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.
Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....