Tahlil sonucum p24 + anti hiv 1-2 karşısında 0.08 negatif yazıyor referans değer verilmemiş referans verilmediği için kafam karıştı

Tahlil sonucum p24 + anti hiv 1-2 karşısında 0.08 negatif yazıyor referans değer verilmemiş referans verilmediği için kafam karıştı yardımınızı rica ederim

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..