Tiroid hormon testlerim normal cikti usg sonucum ise tiroid sag lob 8x10mm boyutunda net kitle konturu vermeyen hipoekoik alan izlenmistir tiroid nodul ? Fokal tiroidit ?

29 yasinda bir bayanım iyi gunler hocam tiroid hormon testlerim normal cikti usg sonucum ise tiroid sag lob 8x10mm boyutunda net kitle konturu vermeyen hipoekoik alan izlenmistir tiroid nodul ? Fokal tiroidit ? Kontrol usg onerilir doktorum biyopsi istedi yorumlarsaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda biyopsi sonucunuzu beklememiz uygun görülüyor.Sonucunuz bize yazabilirsiniz.