TSH 5.18, Tiroid mikrozomal antikor 77.16 hangi ilacı ve kaçlık kullanmam gerekir?

TSH 5.18, Tiroid mikrozomal antikor 77.16 hangi ilacı ve kaçlık kullanmam gerekir

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sormuş olduğunuz test sonuçlarını yorumladık.Muhtemelen oto immün bir tiroid bezi hastalığınız var.Graves hastalığı ilk akla gelen seçenek.

Ancak kesin tanı ve tedavi için endokrinoloji doktoruna başvurmalısınız.
eNDOKRİNOLOJİ DOKTORUNUZ TEDAVİNİZİ planlayacaktır.