Tsh tahlil sonucun 0.8269 ne anlama geliyor?

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçlarını normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.

a***** :

Ben cordorone 200mg tablet ilaç kullanıyordum 6 aydır, geçen hafta troid testi yaptırdım yüksek çıktı cordorone kullanımını kestim ilaç kullanımına gerek var mı yorumlayabilirmisiniz?TSH 6.25nT3 2.05nT4 1.47

Cevap:

TSH değeriniz yüksek.Bu durumda tedaviniz sürmeli.Ancak ilaç dozu ve gerekirse farklı tedavi veya ilave tahliller için bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.