Üç gün önce akşam aldığım veya benim içtiğim birşeyin içine katılan ilaç, hap vb. yani uyku ilacı gibi şeyler herhangi bir tahlille anlaşılır mı?

  Üç gün önce akşam aldığım veya benim içtiğim birşeyin içine katılan ilaç, hap vb. yani uyku ilacı gibi şeyler herhangi bir tahlille anlaşılırmı acill cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Rutin tahlillerle anlaşılmaz  bu durum.Yasal merciler istemedikçe veya özel laboratuvarlara başvurmadıkça bu testlere bakılmaz.