Ultrasonda kese görülmedi Beta Hcg ise 590 çıktı

Merhabalar kolay gelsin, ilk beta hcg değerim 231,58 iki gün sonraki değerim ise 590,46 herşey normalmi acaba? ultarasonda kesede gözükmedi:(

Tahlil.com Cevabı : Her ne kadar Beta HCG değerleriniz hamilelik bulgusu olsa da, Tahlil.com'da özellikle vurguladığımız konu, ultrason muayenesinde gebelik teyid edilmeden kesin bir hamilelikten söz edilmesinin çok da doğru olmadığıdır.Şu aşamada doktorunuzun önerileri doğrultusunda kontrollerinizi sürdürün önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesi ve beta hcg gibi diğer tahlillerin sonuçlarını bekleyin.